Arushë Dekorativ I Bardhë Me Shall & Kapuç Të Kuq 18 Cm

1.49

Out of stock

SKU: 1185142 Category:

Përshkrim

ari pelushi me kapelë të kuqe dhe shall me shirita.
Kombinoni ngjyra, modele dhe madhësi të ndryshme për një dekoratë të veçantë të Krishtlindjeve!
Bota Magjike e Krishtlindjeve po vjen në jetë!
Ngjyra E Bardhë e Kuqe
Materiali Shkumë
Gjatësia x Gjerësia x Lartësia 10x8x15 cm