Bastun Dekorativ I Kuq Me Vija Të Bardha Me Xixa 14 Cm 4 Copë

3.99

Out of stock

SKU: 1123982 Category:

Përshkrim

Stolitë e pemës së Krishtlindjes, shkopinj, të kuq me vija të bardha, në një paketë.
Kombinoni ngjyra, modele dhe madhësi të ndryshme për një dekorim dhe dekorim të veçantë të Krishtlindjeve të pemës tuaj.
Bota Magjike e Krishtlindjeve po vjen në jetë!
Ngjyra E Bardhë e Kuqe
Materiali Plastike
4 copë