Batanije Me 2 Ane Ngjyrë Gri E Çelët & Gri E Errët 220×240 Cm

14.99

Out of stock

SKU: 1191234 Category:

Përshkrim

Batanije Me Madhësi Mbretërore,Me 2 Anë Në Gri Të Çelët Dhe Gri Të Errët.
Rinovoni Dhomën Tuaj Të Gjumit Me Ngjyra Dhe Modele Të Bukura!
Ngjyra Gri
Materiali Poliestër
Gjatësia X Gjerësia 220×240 Cm