Boce Pishe Dekorative Kafe Me Xixa Mat 5 Cm 12 Copë

1.49

Out of stock

SKU: 1156366 Category:

Përshkrim

Stolitë e pemës së Krishtlindjes, kone pishe ngjyrë kafe, mat, me shkëlqim dhe me shkëlqim, në një paketë.
Kombinoni ngjyra, modele dhe madhësi të ndryshme për një dekorim dhe dekorim të veçantë të Krishtlindjeve të pemës tuaj.
Bota Magjike e Krishtlindjeve po vjen në jetë!
Ngjyra Kafe
Materiali i produktit Plastike
12 copë
Gjatësia x Gjerësia 2.5×5 cm