Byzylyk I Kuq & I Bardhë Me Sy Magjik

0.79

Out of stock

SKU: 1173035 Category:

Përshkrim

Byzylyk marsi që dielli të mos ju djegë dhe të shijoni Pranverën. Me sy të bardhë.
Ngjyra e Bardhë & Kuqe
* KUJDES! Nuk është i përshtatshëm për fëmijët nën 3 vjeç