Pantofla Çizme Krishtlindjesh Të Kuqe Me 2 Zemra 3D Nr. 40-41

5.99

Out of stock

SKU: 1157346 Category:

Përshkrim

Pantofla e çizmes së Krishtlindjes me jacquard në të kuqe – të bardhë dhe zemra të varura anash.
Përbërja: E jashtme, e brendshme: 100% Poliester.
Shtrojë: Gome.