Degë Dekorative Me Kokrra Të Kuqe 54 Cm

0.79

Out of stock

SKU: 1136649 Category:

Përshkrim

Dega e Krishtlindjeve me kërcell të shkurtër dhe manaferrat e kuq.
Kombinoni të njëjtat ose ngjyra të ndryshme në një vazo për një prekje të ndritshme festive të dekorimit dhe dekorimit të Krishtlindjeve!
Ngjyra E kuqe
Materiali i produktit Plastike