Degë Dekorative Ngjyrë Shampanjë Me Xixa 47 Cm

0.79

Out of stock

SKU: 1170440 Category:

Përshkrim

Dega të shampanjës me shkëlqim.
Kombinoni të njëjtat ose ngjyra të ndryshme në një vazo për një prekje të ndritshme festive të dekorimit dhe dekorimit të Krishtlindjeve!
Ngjyra Shampanjë