Degë Krishtlindje Dekorative E Bardhë Me Xixa 51 Cm

0.39

Out of stock

SKU: 1158492 Category:

Përshkrim

Dega e Krishtlindjeve në gjethe të bardha me shkëlqim.
Kombinoni të njëjtat ose ngjyra të ndryshme në një vazo për një prekje të ndritshme festive të dekorimit dhe dekorimit të Krishtlindjeve!
Ngjyra E bardhë
Gjatësia x Gjerësia 51×22 cm