Degë Bredhi Dekorative E Kuqe Me Xixa 35 Cm

0.39

Out of stock

SKU: 1133904 Category:

Përshkrim

Dega e bredhit të Krishtlindjeve me gjethe vezulluese të kuqe.
Kombinoni të njëjtat ose ngjyra të ndryshme në një vazo për një prekje të ndritshme festive të dekorimit dhe dekorimit të Krishtlindjeve!
Ngjyra E kuqe
Materiali i produktit Plastike