Dekorues Tryeze Zemër E Thurur E Bardhë 17×32 Cm

1.99

Out of stock

SKU: 1194990 Category:

Përshkrim

Dekoruese tryeze në formë zemre, e bardhë e thurur me “Love” prej druri të varur në një bazë metalike.
Kombinoni modele dhe madhësi të ndryshme për dekorim unik!
Ngjyra E Bardhë
Materiali Dru metalik
Gjatësia x Gjerësia x Lartësia 17x6x32 cm