Dre Dekorativ Ngjyrë Shampanjë Me Xixa 12 Cm

1.29

In stock

SKU: 1169232 Category:

Përshkrim

Stoli i pemës së shampanjës me dre të Krishtlindjeve me shkëlqim.
Kombinoni ngjyra, modele dhe madhësi të ndryshme për një dekorim dhe dekorim të veçantë të Krishtlindjeve të pemës tuaj. Bota Magjike e Krishtlindjeve po vjen në jetë!
Ngjyra Shampanjë
Materiali i produktit Plastike
Gjatësia x Gjerësia 12×10 cm