Dritë Leximi E Zezë-Gri Me Kapëse & Bateri 25×2.5 Cm

1.49

In stock

SKU: 1185821 Category:

Përshkrim

Dritë Leximi me kapëse shumë të ndritshme dhe të lehtë për t’u përdorur. Me forcë të lartë, funksionale dhe e lehtë për t’u përdorur, nuk prishet dhe ka një qafë fleksibël për të rregulluar dritën në pozicionin e dëshiruar. Punon me 2 bateri CR1220 (të përfshira).
Ngjyra Gri e Zezë
Materiali Plastike
Gjatësia x Gjerësia 25×2.5 cm