Dekoruese Perdesh Flutur E Bardhë Me Xixa Me Ngjyra 10 Cm

0.59

In stock

SKU: 1188376 Category:

Përshkrim

Dekorim Perde Me Kapëse, Flutur Me Shkëlqim.
Bashkëngjitni Modele Dhe Ngjyra Të Ndryshme Në Perde Dhe Dekoroni Në Mënyrë Unike!
Gjatësia X Gjerësia 10×6 Cm