Mbajtëse Qiriri Gotë Qelqi Rozë Me Pika Silver 5.5×6.5 Cm

0.79

In stock

SKU: 1172787 Category:

Përshkrim

Mbajtëse Qiriri Dekorative Prej Xhami, Rozë Argjendi Me Njolla.
Kombinoni Ngjyra, Modele Dhe Madhësi Të Ndryshme Për Një Dekorim Unik!
Ngjyra Rozë Argjendi
Materiali Qelqi
Diametri X Lartësia 5,5×6,5 Cm