Jastëk Dekorues Fjongo Me Temina Rozë & Silver 40x35x1 Cm

4.99

Out of stock

SKU: 1165260 Category:

Përshkrim

Jastëk Dekorativ I Njëanshëm Me Hark Me Xixa Me 2 Kahje Në Rozë Dhe Argjend.
Materiali Poliestër
Gjatësia X Gjerësia X Trashësia 40x35x10 Cm