Kapuç Babagjyshi Kuq Me Shkëlqim 39 Cm

1.49

Out of stock

SKU: 1157580 Category:

Përshkrim

Kapelë e kuqe e Krishtlindjeve e Santa Claus me xixa dhe lesh të bardhë.
Gjatesia x Gjersia: 30×39 cm.
Përbërja: 100% Poliester.