Këllëf Jastëku Dekorativ Pelush I Bardhë 45×45 Cm

3.49

Out of stock

SKU: 1169543 Category:

Përshkrim

Këllëf Jastëk Për Dekorim Dimri Kadife Fanellë, I Njëanshëm Me Zinxhir Në Ngjyrë Të Bardhë.
Zgjidhni Nga Një Larmi Ngjyrash Dhe Modelesh Për Të Ndryshuar Dekorin Sipas Hapësirës Dhe Stilit Tuaj Personal!
Ngjyra Ecru
Materiali Poliestër
Gjatësia X Gjerësia 45×45 Cm