Këllëf Jastëku Dekorativ Pelush Gri 45×45 Cm

3.49

Out of stock

SKU: 1169545 Category:

Përshkrim

Këllëf Jastëk I Dekorimit Dimëror Kadife Fanellë, I Njëanshëm Me Zinxhir Në Ngjyrë Gri.
Zgjidhni Nga Një Larmi Ngjyrash Dhe Modelesh Për Të Ndryshuar Dekorin Sipas Hapësirës Dhe Stilit Tuaj Personal!
Ngjyrë Gri
Materiali I Produktit Poliestër
Gjatësia X Gjerësia 45×45 Cm