Këllëf Jastëku Dekorativ Velvet Gri 45×45 Cm

1.99

Out of stock

SKU: 1142704 Category:

Përshkrim

Jastëku Me Dekorim Prej Kadifeje Dimërore, Të Njëanshme Me Zinxhir Gri.
Zgjidhni Nga Një Larmi Ngjyrash Dhe Modelesh Për Të Ndryshuar Dekorin Sipas Hapësirës Dhe Stilit Tuaj Personal!
Ngjyra Gri
Materiali Poliestër
Gjatësia X Gjerësia 45×45 Cm