Jastëk Dekorues Dizajn Rombe Pelush Rozë 40×40 Cm

3.99

Out of stock

SKU: 1171750 Category:

Përshkrim

Rastesh Jastëkësh Për Dekorim Me Gëzof Dimëror, Të Dyfishtë Me Zinxhir Në Ngjyrë Kafe Me Dizajn Romb.
Zgjidhni Nga Një Larmi Ngjyrash Dhe Modelesh Për Të Ndryshuar Dekorin Sipas Hapësirës Dhe Stilit Tuaj Personal!
Ngjyra Kafe
Materiali Poliestër
Gjatësia X Gjerësia 40×40 Cm