Këllëf Jastëku Dekorativ Velvet Rozë 45×45 Cm

1.99

Out of stock

SKU: 1153557 Category:

Përshkrim

Këllëf Jastëk Për Dekorimin E Dimrit Kadife, I Njëanshëm Me Zinxhir Në Ngjyrë Rozë Pluhur.
Zgjidhni Nga Një Larmi Ngjyrash Dhe Modelesh Për Të Ndryshuar Dekorin Sipas Hapësirës Dhe Stilit Tuaj Personal!
Ngjyra Rozë
Gjatësia X Gjerësia 45×45 Cm
Përbërja 90% Poliester – 10% Liri