Kambanë E Kuqe Dekorative Me Fjongo & Bredh 4 Cm

0.79

Out of stock

SKU: 1112261 Category:

Përshkrim

Stolitë e pemës së Krishtlindjes zile e kuqe metalike me pemë të bardhë dhe hark të kuq.
Kombinoni ngjyra, modele dhe madhësi të ndryshme për një dekorim dhe dekorim të veçantë të Krishtlindjeve të pemës tuaj.
Bota Magjike e Krishtlindjeve po vjen në jetë!
Ngjyra E kuqe
Materiali i produktit Metalike