Kufje Gaming Me Mikrofon Për Ps4,Pc & Mac

14.99

Out of stock

SKU: 1188183 Category:

Përshkrim

Kufje lojërash me tela, të rregullueshme, me mikrofon të palosshëm, jastëkë të butë dhe shkumë memorie, fuqi 5 V dhe ndjeshmëri 108dB + 3dB. Ata kanë një kabllo 3 m dhe peshojnë 360g. Ato janë në përputhje me PS4 / PC & MAC.
Dimensionet e paketës 21x11x23 cm
Gjatësia x Gjerësia x Lartësia 21.3×22.3×10.4 cm