Kurorë Dekoruese Trëndafila Të Kuq Me Gjethe Jeshile 180 Cm

4.99

Out of stock

SKU: 1159228 Category:

Përshkrim

Kurorë Pranverore E Zbukuruar Me Trëndafila Të Kuq Dhe Gjelbërim.
Varni Kurora Brenda Dhe Jashtë Shtëpisë, Kombinoni Modele Të Ndryshme Dhe Mirëpritni Pranverën!
Ngjyra E Kuqe Jeshile
Materiali I Produktit Plastike