Kuti Lodrash Unicorn Rozë 40x30x25 Cm

3.99

Out of stock

SKU: 1194920 Category:

Përshkrim

Kuti magazinimi për fëmijë me kapak, pëlhurë rozë me dizajn njëbrirësh. Ka mure të forta dhe mbyllet. Mund te vendoset në një raft, në dollap ose nën shtrat dhe është ideal për rroba, lodra ose libra.
Praktike për rregullimin dhe organizimin e hapësirës, ​​shumë e lehtë për tu mbledhur.
Gjinia Vajzë
Ngjyrë Rozë
Materiali Poliestër
Gjatësia x Gjerësia x Lartësia 40x30x25 cm