Kuti Organizimi Për Banje E Tejdukshme 16x16x14 Cm

1.99

In stock

SKU: 1181323 Category:

Përshkrim

Kuti organizimi banje me pjesën e poshtme me shirita të stampuar në mënyrë që të mos ngjitet dhe të hapet përpara për lehtësi. Ideale për organizimin e shampove dhe tualeteve.
Ngjyra Transparente
Material Plastikë
Gjatësia x Gjerësia x Lartësia 16.4×16.4×14.5 cm