Figura Ngjitëse Kafshë 12 Copë

0.99

In stock

SKU: 1180401 Category:

Përshkrim

Kafshët artizanale, të ndjerë me sipërfaqe vetë ngjitëse. Përmban bretkosë, gjirafë, elefant, luan, zebër dhe majmun.
Ngjyra Shumëngjyrëshe
12 copë
*KUJDES! Jo i përshtatshëm për fëmijët nën 3 vjeç.
Gjatësia x Gjerësia 55×5 cm