Lodër Për Fëmije Buldozer Me Tinguj & Drita 29 Cm

6.99

Out of stock

SKU: 1199532 Category:

Përshkrim

Automjet ndërtimi buldozer lodër me lopatë të madhe, tinguj operacioni dhe drita të pasme. Ka një buton On / Off dhe ngre dhe ul lartësinë. Funksionon në 3 bateri LR44 (të përfshira).
Gjinia Djalë
Materiali Plastikë
* KUJDES! Nuk është i përshtatshëm për fëmijët nën 3 vjeç
Dimensionet e paketimit 29x15x18 cm