Lule Krishtlindje Dekorative Ngjyrë Shampanjë Me Dantellë 30 Cm

2.99

Out of stock

SKU: 1169785 Category:

Përshkrim

Lule e Krishtlindjeve Aleksandrinë me kërcell të shkurtër në dantella shampanje me rruaza dhe shkëlqim.
Kombinoni ngjyrat e njëjta ose të ndryshme në degët e pemës për një prekje të ndritshme festive të dekorimit dhe dekorimit të Krishtlindjeve!
Ngjyrë Shampanjë
Materiali i produktit Poliestër
Përshtatshmëria e moshës *KUJDES! Mbajeni larg fëmijëve.
Gjatësia x Gjerësia 30×30 cm