Lule Krishtlindje E Kuqe Me Xixa 16 Cm

0.39

Out of stock

SKU: 1133898 Category:

Përshkrim

Dega e luleve të Krishtlindjeve me shkëlqim të kuq.
Kombinoni të njëjtat ose ngjyra të ndryshme në një vazo për një prekje të ndritshme festive të dekorimit dhe dekorimit të Krishtlindjeve!
Ngjyra E kuqe
Materiali i produktit Plastike