Lule Krishtlindje E Kuqe Me Shkëlqim 25 Cm

2.99

Out of stock

SKU: 1148480 Category:

Përshkrim

Stoli i Krishtlindjeve, lule me kapëse, kadife e kuqe Aleksandri me rhinestones dhe shkëlqim.
Kombinoni modele të ndryshme për një prekje magjepsëse të dekorimit dhe dekorimit të Krishtlindjeve!
Ngjyra E kuqe