Mbajtëse Sfungjeri Makeupi Cupcake Rozë 5×7 Cm

1.29

In stock

SKU: 1189523 Category:

Përshkrim

Mbajtëse për Make up sfungjeri, rozë dhe transparente , në formën e një kek i vockël.
Ngjyra Rozë transparente
Materiali Plastikë
Diametri x Lartësia 5×7 cm