Mbajtëse Telefoni Për Makinë 7.5 Cm

1.29

In stock

SKU: 1140564 Category:

Përshkrim

Gjatësia: 7.5 cm
Materiali: Plastikë.
është i lehtë për t’u instaluar, është ideal për të gjitha hapjet e ajrit të makinave dhe ka një dizajn të hollë.
*KUJDES! I përshtatshëm për smartphone deri në 7.5 cm.