Pjatë Frutash Porcelan Vija Shumë Ngjyrëshe 19 Cm

0.59

Out of stock

SKU: 1141691 Category:

Përshkrim

Lejohet të përdoret në pjatalarëse dhe mikrovalë
Diametri: 19 cm
Materiali: Porcelani.
Ngjyra Vija të Bardha shumëngjyrësh
Materia Porcelani