Plasteline Set Me Aksesore Për Kuzhinë

14.99

Out of stock

SKU: 1174931 Category:

Përshkrim

Me kuzhinën e pajisur dhe 5 kavanozët DOH me ngjyra të ndryshme ju mund të gatuani çfarë të doni. Përmban kuzhinë me lavaman, furrë me derë që hapet dhe vegla: tenxhere dhe tigan, kunj dhe kallaj, lugë dhe pjata.
LengthxWidthxLartësia: 41x24x57 cm.
GjatësiaWidthx Lartësia e Paketimit: 34x13x54 cm.
*KUJDES! Jo i përshtatshëm për fëmijët nën 3 vjeç.