Kuletë Shkolle E Zezë Me Xixa Me Zinxhir Gold 20.5x5x5.5 Cm

2.49

Out of stock

SKU: 1195910 Category:

Përshkrim

kuletë shkolle e zezë me shkëlqim me zinxhir. Ideale për nxënësit fillorë dhe adoleshentët.
Ngjyra E zezë
Materiali Pëlhurë sintetike
Gjatësia x Gjerësia x Lartësia 20.5x5x5.5 cm