Kuletë Shkolle Dizajn Kuadrate Rozë Me Shkëlqim Me Zinxhir 20.5x5x5.5 Cm

1.99

Out of stock

SKU: 1195909 Category:

Përshkrim

kuletë shkollore fuçi rozë me zinxhir. Ideale për nxënësit fillorë dhe adoleshentët.
Materiali Pëlhurë sintetike
Gjatësia x Gjerësia x Lartësia 20.5x5x5.5 cm