Kuletë Shkolle Rozë Me Xixa Me Zinxhir Gold 20.5x5x5.5 Cm

2.49

Out of stock

SKU: 1195911 Category:

Përshkrim

kuletë shkolle me shkëlqim ari rozë me zinxhir. Ideale për nxënësit fillorë dhe adoleshentët.
Ngjyra Rozë
Materiali Pëlhurë sintetike
Gjatësia x Gjerësia x Lartësia 20.5x5x5.5 cm