Rrathë Koke Për Fëmije Perla Rozë 3 Copë

1.99

Out of stock

SKU: 1196951 Category:

Përshkrim

Rrathë flokësh për vajza të bardha, argjendi dhe rozë me perla të bardha dhe diamant i rremë holografik.
3 copë
* KUJDES! Nuk është i përshtatshëm për fëmijët nën 3 vjeç