Rul Paketimi Blu Babagjysh 70×200 Cm

1.29

Out of stock

SKU: 1158100 Category:

Përshkrim

Letër ambalazhi për Krishtlindje, blu me Santa Claus dhe fansa të lezetshëm.
Ideale për paketimin e dhuratave të festës!
Ngjyra Blu
Materiali Letër
Gjatësia x Gjerësia 70×200 cm