Plasteline “Doh” Set Me Ushqimet E Mëngjesit 6 Copë

2.49

Out of stock

SKU: 1187698 Category:

Përshkrim

Bëni mëngjesin më të shijshëm me setin e ri DOH! Paketa përmban 6 copë brumë prej 25 gr, 3 kallëpe dhe 2 pajisje shtesë.
Gjinia Djalë vajze
Mosha e sugjeruar 3 vjeç e lart
*KUJDES! Jo i përshtatshëm për fëmijët nën 3 vjeç
Dimensionet e paketës 13×4.5×22 cm