Rruaza Plastike Ngjyra Dhe Forma Të Ndryshme & Lidhëse Për Të Krijuar Bizhuteri

1.29

Out of stock

SKU: 1100510 Category:

Përshkrim

Paketa përmban një sërë rruaza rozë, argjendi dhe fuchsia, kordon në ngjyra të ndryshme (të bardhë, vjollcë dhe fuchsia), kapëse dhe varëse për të bërë bizhuteri vajzash.
*KUJDES! Jo i përshtatshëm për fëmijët nën 3 vjeç.