Topa Dekorativë Ngjyrë Shampanjë Me Xixa & Mat 5 Cm 12 Copë

2.99

In stock

SKU: 1156369 Category:

Përshkrim

Stolitë e pemës së Krishtlindjes, topa shampanje, mat, me shkëlqim dhe me shkëlqim, në një paketë.
Kombinoni ngjyra, modele dhe madhësi të ndryshme për një dekorim dhe dekorim të veçantë të Krishtlindjeve të pemës tuaj.
Bota Magjike e Krishtlindjeve po vjen në jetë!
Ngjyra Shampanjë
Materiali i produktit Plastike
12 copë