Topa Dekorativë Ngjyrë Shampanjë Me Xixa & Mat 3 Cm 20 Copë

2.99

Out of stock

SKU: 1156370 Category:

Përshkrim

Stolitë e pemës së Krishtlindjes, topa shampanje, mat dhe me shkëlqim, në paketim.
Kombinoni ngjyra, modele dhe madhësi të ndryshme për një dekorim dhe dekorim të veçantë të Krishtlindjeve të pemës tuaj.
Bota Magjike e Krishtlindjeve po vjen në jetë!
Ngjyra Shampanjë
Materiali i produktit Plastike
20 copë