Topa Dekorativë Të Bardhë & Silver Me Shkëlqim & Xixa Set 50 Copë

9.99

Out of stock

SKU: 1184596 Category:

Përshkrim

Stolitë e pemës së Krishtlindjes topa të bardhë / argjendi në 3 madhësi, me shkëlqim, mat, me shkëlqim dhe dizajn të shpuar, në një pako.
Kombinoni ngjyra, modele dhe madhësi të ndryshme për një dekorim dhe dekorim të veçantë të Krishtlindjeve të pemës tuaj.
Bota Magjike e Krishtlindjeve po vjen në jetë!
Ngjyra E Bardhë e Argjendtë
Materiali i produktit Plastike