Tapet Për Gjimnastike Joga 142×58 Cm

14.99

Out of stock

SKU: 1145416 Category:

Përshkrim

Gjatësia x Gjerësia x Trashësia: 142x58x1 cm
të qëndrueshëm, me përbërje të butë dhe komode. Ideale për yoga, gjimnastikë dhe ushtrime të lehta. Ka një sipërfaqe jo të rrëshqitshme, pastrohet dhe lahet lehtë.