Telajo E Bardhë Katrore 40×40 Cm

2.49

In stock

SKU: 1084397 Category:

Përshkrim

Një kanavacë e bardhë katrore me një kornizë të fortë prej druri 40×40 cm. Ideale për bojë vaji dhe bojë akrilike.
Gjinia Djalë vajze
Ngjyra E bardhe
Materiali Druri
* KUJDES! Nuk është i përshtatshëm për fëmijët nën 3 vjeç.
Gjatësia x Gjerësia 40×40 cm