Topa Dekorativë Të Bardhë Babagjysh 8 Cm 6 Copë

4.99

Out of stock

SKU: 1157976 Category:

Përshkrim

Set i topave të pemës së Krishtlindjes, Santa Claus i bardhë, i pikturuar me arushë pelushi, në një paketë.
Kombinoni ngjyra, modele dhe madhësi të ndryshme për një dekorim dhe dekorim të veçantë të Krishtlindjeve të pemës tuaj.
Bota Magjike e Krishtlindjeve vjen në jetë!
Ngjyra E Bardhë e Kuqe
Materiali i produktit Plastike
6 copë