Topa Dekorativë Mat Gold & Të Kuq 5 Cm 16 Copë

4.99

Out of stock

SKU: 1184588 Category:

Përshkrim

Stolitë e pemës së Krishtlindjes topa ari të kuq mat në pako.
Kombinoni ngjyra, modele dhe madhësi të ndryshme për një dekorim dhe dekorim të veçantë të Krishtlindjeve të pemës tuaj.
Bota Magjike e Krishtlindjeve po vjen në jetë!
Ngjyra Ari i Kuq
Materiali i produktit Plastike
16 copë